Транспортно-експедиційна компанія “ДФК ІНТЕРНЕШНЛ”
UA
Послуги Послуги
Перевезення сільгосппродукції або зерна зерновозами

Доставимо ваш урожай у будь-яку точку країни за допомогою спеціально призначеної для цього техніки – сучасних зерновозів. У роботі ми використовуємо тільки кращі моделі транспортних засобів для перевезення зернових, а наші водії мають великий досвід водіння і проходять додаткове навчання, щоб доставляти ваші вантажі максимально швидко і безпечно.

Логісти ДФК Інтернешнл підберуть оптимальний вантажний транспорт і маршрут, для того щоб доставити ваш вантаж вчасно і за прийнятною для вас ціною.

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що техніка знаходиться в належному стані, а значить ваше зерно буде доставлене не лише вчасно, а й без ушкоджень, не попадаючи під вплив вологи або інших чинників, що негативно впливають на якість продукції.

Перевезення тентованими єврофурами 20т

Це оптимальний варіант, якщо вам потрібно перевезти великий вантаж вагою від 10 до 20 тонн. Габарити транспортного засобу дозволяють перевозити вантажі великого об’єму, ваги і розміру, не пошкоджуючи їх форму або структуру.

Єврофури виготовлені з якісних і міцних матеріалів, а їх конструкція складається з:

• надійного металевого каркасу;
• дошок (для зміцнення каркасу);
• захисного водонепроникного тенту.

Такий тип транспортного засобу підходить для вантажів, які не обов’язково зберігати при стабільній температурі: обладнання, деяких будівельних матеріалів, нехарчових товарів, зернових.

Ми пропонуємо перевезення в нових єврофурах, вироблених відомими європейськими брендами, за станом яких ми ретельно стежимо. Кожна фура ДФК Інтернешнл регулярно проходить технічний огляд і отримує своєчасне обслуговування.

Перевезення негабаритних вантажів спецтехнікою (тралами)

За допомогою тралів перевозиться різноманітна спецтехніка (крім гусеничної). ДФК Інтернешнл допоможе вам доставити сільськогосподарську техніку (трактори, комбайни, сівалки) або інше обладнання в будь-яку точку України за короткий термін і за приємною ціною.

Щоб підібрати оптимальний транспортний засіб для перевезення свого обладнання, ви можете зв’язатися з нами і отримати консультацію від досвідчених логістів. Ми підберемо оптимальний варіант трала з автопарку ДФК Інтернешнл у відповідності з габаритами вашої техніки.

Перш ніж запропонувати вам вид трала, ми проаналізуємо вагу, форму і габарити вантажу, щоб гарантовано доставити його вчасно та без ушкоджень.

Ми використовуємо тільки нові трали, виготовлені відомими брендами і ретельно стежимо за їх станом, щоб гарантувати максимальну швидкість доставки і збереження вашого обладнання.

Контакти Контакти
Транспортно-експедиційна
компанія "ДФК ІНТЕРНЕШНЛ"
Залишити заявку
Залиште свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами