Транспортно-експедиційна компанія “ДФК ІНТЕРНЕШНЛ”
UA
Про компанію Про компанію

ДФК Інтернешнл – це транспортно-експедиційна компанія, що складається з професіоналів в сфері перевезення вантажів. З 2014 року ми займаємося доставкою вантажів у будь-які точки України, і за роки роботи здобули кришталево чисту репутацію справжніх професіоналів своєї справи.

Ми цінуємо кожного клієнта і кожен вантаж, тому, звернувшись до нас одного разу, ви вже не захочете користуватися послугами будь-яких інших компаній. Серед наших постійних клієнтів – великі агрохолдинги, продуктивні заводи, що виробляють і переробляють олійні культури, малі і великі підприємства, що займаються переробкою сільськогосподарської продукції, приватні особи.

ДФК Інтернешнл – це прості вантажоперевезення. Ніяких стресів, робота за офіційним, юридично дійсним договором, який гарантує дотримання безпеки сторін. Все чесно, зрозуміло і прозоро: без прихованих ризиків, націнок і неприємних несподіванок.

Щорічно ДФК Інтернешнл перевозить понад 20 000 тонн вантажів – доставлених своєчасно і без ушкоджень, безпосередньо в зазначену точку призначення. Все це – завдяки автоматизованій системі контролю, професійній команді менеджерів і перевізників, надійному транспорту та величезному досвіду в своїй сфері.

ДФК Інтернешнл – перевірена компанія, яка офіційно працює в Україні з 2014 року. У нас є всі необхідні документи та дозволи на здійснення діяльності в сфері вантажоперевезень.

Наш головний принцип – чесність у всьому. Ми довіряємо своїм клієнтам, а вони нам.

ДФК Інтернешнл – це надійність. Ви можете без побоювань передати ваш вантаж в наші руки і покластися на нас, навіть в непередбачуваній і терміновій ситуації.

Оперативність
поставки автотранспорту відповідної вимоги
20 000 т / міс
обсяг виконаних робіт
Контроль
за доставкою і збереженням вантажів
Професіонали
досвідчені співробітники компанії "ДФК ІНТЕРНЕШНЛ"